Vítám Vás


Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost :-)). O to více si Vážím toho, že jsme svými výsledky práce získali také důvěru České televize a mohu tak přispívat proměnami image a poradnou stylu k rozšíření obzorů nejen našim klientům ve studiu... ale také na dálku, televizním divákům.


Vaše vizážistka, stylistka,
kadeřnice, tricholožka a poradkyně natur péče

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = nový účes

Proměna již od 2 990,- Kč...více zde

ZÁKLAD = nový účes s poradnou

Proměna již od 4 990,-Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna již od 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna již od 8 990,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna již od 13 990,- Kč ...více zde

VAŠE PORTRÉTOVÉ FOTO A MÓDNÍ FOTOGRAFIE


VAŠE PORTRÉTOVÉ FOTO A MÓDNÍ FOTOGRAFIE

Ať  fotím v ateliéru či v exteriéru, mám ráda pohodovou, tvůrčí atmosféru. Lidé bývají často překvapeni, jak příjemné a uvolněné může focení být :-). Ať chcete svými bezprostředními ... či naopak, do detailu  vystylingovanými  fotografiemi, udělat radost sami sobě ... či jimi příjemně překvapit své nejbližší ... nebo své "portrétovky" potřebujete čistě k reprezentativním byznys účelům ... než začneme fotit,  ráda si  nejdříve vyslechnu Vaše přání, představy a také k jakému účelu fotky chcete. Vaše povídání  mi umožní nahlédnout do Vaší osobnosti. Vy sami jste mi pak inspirací k  foto nápadům.  Podle toho, jak jste naladěni, co z Vás vyzařuje ... se odvíjí "scénář". Tak vznikají  Vaše vysněné originální fotografie, na kterých jste sami sebou :-).

Před tím, než na "place" zapnu reflektory, se může o  Váš perfektní vzhled postarat ostřílená image profesionálka.  Jsme totiž sehraný kompletní tým. Takže, pokud se dohodneme předem, tak si Vás může vzít na 1-2 hodinky před focením do "parády" známá televizní image koučka, vizážistka,  stylistka a  kadeřnice Hana Mária Matysová... nebo šikovná dermo-kosmetička  Lucie Matysová, se může postarat o to, aby byla Vaše pleť vypadala na fotografiích dokonale hebká, svěží, projasněná ...  Pokud jste tedy na svůj vzhled velmi nároční  a  nechcete se o svou vizáž před focením postarat sami ,...můžete si dopřát opravdu  dokonalý profesionální foto look. Bude o Vás  postaráno naprosto stejně jako o mediální celebrity před televizním vystoupením nebo o špičkové modelky před focením do významných life style časopisů.  Zažít tak můžete nezapomenutelný, fantastický den v záři reflektorů.  Černobílá i barevná fotografie libovolných rozměrů, její rámování , výroba foto- kalendáře,  foto-knihy, klasického retro alba ... nebo foto-tisk na různé textilie aj. materiály je pro mne hračkou. Vaše fotografie Vám na přání mohu zálohovat na CD nosič... Zkrátka, Vaše přání jsou u nás předem splněna  :-).  ...A  že by jste si přáli FOTIT V EXTERIÉRU ?            Ano, I takové přání Vám velmi ráda splním. Otevřená prostranství, jako jsou louky, parky, lesy, pobřeží řek a potoků, ale i scenérie rušných  městských ulic nebo naopak omšelých, polorozpadlých lidmi zapomenutých zákoutí či přístupné architektonické památky...jsou pro skvělou portrétovou fotografii místa jako stvořená :-). Mohu říci, že tak, jak jsou mnozí lidé při prvním focení mezi čtyřmi zdmi v ateliéru dlouho nesví a cítí se dlouho nepřirozeně, tak v exteriéru se každý během chvilky skvěle uvolní a vnitřní pohoda se již při prvních záběrech krásně zrcadlí navenek. Z lidí, focených venku vyzařuje velmi příjemná ležérnost,  pohoda a přitažlivá sebejistota.  Pokud alespoň trošku přeje počasí, venku je pro mne i pro klienty opravdu radost fotit.  Jak jsem již zmínila, v tom množství všudepřítomných "kulis", zvuků, vůní, větru a neopakovatelného přirozeného světla se nikdo z aktérů necítí "jako na odstřel" :-).                                

 Ať spolu budeme fotit kdekoli, nemějte ze svého focení  vůbec žádné obavy :-)) ... Určitě se nestresujte tím, že nestojíte běžně před  profesionálním fotografem a neumíte tudíž ( zcela logicky) dokonale pózovat ... neřešte předem, že nejste rádi středem pozornosti ... a že se vlastně před objektivem cítíte nesví a stydíte se ...  Mohu Vám říct, že je  naprosto normální, že lidé na "place"před objektivem  znervózní. Takže, pokud se Vám to stane, nebudete žádná vyjímka.  Jakmile se zapnou reflektory tak 95% lidí znejistí a začne se chovat nepřirozeně.  Obavy o to, zdali vůbec focení zvládnou slýchávám denně ... Téměř každý laik,  má z počátku velké zábrany chovat se před fotoaparátem  spontánně a uvolněně. Buďte bez obav. Existují  finty jak Vás uvolnit . Udělám Vám maximální pohodu, pustím Vaši oblíbenou hudbu... Uvidíte, brzy se rozkoukáte a prvopočáteční nervozita raz, dva opadne :-)). Povedu Vás ( jako všechny klienty před Vámi )  trpělivě, krok za krokem. Prozradím Vám ... a názorně sama předvedu, potřebné modelingové finty , které Vám budou  na  konkrétních záběrech lichotit ... Když se postupně uvolníte, přestanete řešit, zdali jste pro hledáček  mého objektivu dostatečně atraktivní , štíhlí  a dokonalí ...   tak  teprve v té chvíli začnou vznikat překrásné, spontánní fotografie, které budou opravdu o Vás. Možná Vás uklidní vědomí, že pokud obdivujete v časopisech úžasné modelingové fotografie Vašich oblíbených celebrit, tak než taková jedna série top fotografií  vznikne, padne mnoho fotomateriálu a mnoho hodin práce fotografa, vizážisty, stylisty a kadeřníka. Ze stovek záběrů se pak vybere kolem deseti, dvanácti favoritů ... Takže, až  budete v rukou držet své portrétovky, můžete si být jisti, že jsem Vám vybrala ty nejlichotivější . Vy tak uvidíte sami sebe v tom nejlepším světle a budete na sebe a své skvělé fotky po právu hrdí  :-)). 

NEPŘEHLÉDNĚTE PROSÍM  TYTO POZNÁMKY K VAŠEMU FOTO LOOKU :  

VÝBĚR STYLU OBLEČENÍ je na Vás. Mějte proto stále na paměti, že oděvní styl  musí souznít s duchem fotografií, o nichž sníte. Pokud si nejste jisti, volbu svého kompletního looku, nešetřete a připlaťte si.  Doporučuji svěřit se do rukou naší zkušené televizní stylistky a vizážistky Hany Márie Matysové. Je garancí, že budete vypadat a cítit se skvěle :-)). Pokud však máte rozpočet napjatý a  takového špičkového profíka si dopřát nemůžete, tak  Vám mohu s Vaší kompletní foto image pomoci za mírnější příplatek sama, třeba i přes skype komunikaci předem. Nebudete s sebou vláčet do ateliéru velký "loďák" . Přinesete si s sebou jen kousky, na kterých se při konzultaci na dálku  stylisticky shodneme.  Sebelépe míněné rady Vaší kamarádky na Vás mohou ve finále vyznít trapně, dobře zvažte co si oblečete. Rozhodně si dejte pozor na jakékoli nepřehlédnutelné žhavé módní trend,y nápadně vzorované tkaniny a komplikovanosti. Pamatujte, že v jednoduchosti je krása. Díky minimalistickému stylu nebudou Vaše fotky vypadat  za pár let směšně.  

LÍČENÍ není v ceně foto-prací. Je čistě na Vás jak se rozhodnete - jestli se budete líčit před focením v ateliéru sami, nebo přijdete již odborně nalíčené, nebo si budete přát pomoct za mírný příplatek ode mne, nebo sahněte po tom nejlepším a připlatíte si u nás za skvělý profesionální FOTO MAKE-UP od Hany Márie M. Pokud  jste rozhodnuti, že tuto část příprav zvládnout sami, mějte na paměti, že líčení na fotografii je o výtvarném cítění,, o využívání plasticity obličeje, tedy o hře světla a stínu, nikoli o namalované barevné maškarádě na obličeji. FOTO MAKE-UP využívá neutrálních, přírodních barev, je o zkušenostech s ateliérním nasvětlením, je o tom,  jak přesně a kam přitlačit, v jakých vrstvách kde líčit, na co si dát s ohledem na typ pleti a tvaru obličeje pozor ... co zesvětlit a vynést do popředí, co naopak prohloubit a potlačit tmavým tónem... kam použít mat a kam lesk... Upozorňuji proto předem, že klasické denní líčení, tak  jak jej znáte, před foto objektivem neuspěje. 

VLASY budu fotit tak, jak přijdete. V čase dohodnutého focení  nebude čas vlasy mýt,  sušit a složitě stylingově upravovat.  Na focení do ateliéru proto, prosím, přijďte s čerstvě umytou, suchou hlavou , tak, jak se chcete fotit. V ateliéru  máte před focením čas na kompletní přípravu image  k dispozici 1/2 hodiny.  Tudíž doporučuji, aby jste měli vše nachystáno a vyzkoušeno předem :-)). Pokud se budete na fotografie česat sami, tak  poprosím o nadčasový, jednoduchý účes. Fotografie není o prazvláštních experimentálních kreacích. Vlasy vypadají na foto záběrech  vždy velmi dobře pokud jsou nekomplikovaně upravené. Aby neelektrizovaly a měly pro objektiv působivou strukturu, je fajn závěrečný styling  kulmou nebo žehličkou. Nezapomeňte si s sebou nabalit také Váš oblíbený finiš hair styling produkt ...

Těším se na Vás.

profesionální fotografka Andrea Matys


Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.