Vítám Vás


Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost :-)). O to více si Vážím toho, že jsme svými výsledky práce získali také důvěru České televize a mohu tak přispívat proměnami image a poradnou stylu k rozšíření obzorů nejen našim klientům ve studiu... ale také na dálku, televizním divákům.


Vaše vizážistka, stylistka,
kadeřnice, tricholožka a poradkyně natur péče

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = nový účes

Proměna již od 2 990,- Kč...více zde

ZÁKLAD = nový účes s poradnou

Proměna již od 4 990,-Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna již od 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna již od 8 990,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna již od 13 990,- Kč ...více zde

VIDEO ZÁZNAM ... a mé další foto služby pro Vás :-)


VIDEO ZÁZNAM ... a mé další foto služby pro Vás :-)

Plánujete akci na kterou potřebujete pohotového, příjemného a všudepřítomného kameramana ? Velmi ráda Vám pomohu. Natáčím svatby,  rodinná videa, přátelská setkání, srazy po letech, firemní akce, různé kulturní  zážitky,  sportovní klání , repre akce, fashion upoutávky aj. Videa upřednostňuji přirozená, čistá, poutavá,  krátká  a svižná.  Videozáznam pořizuji na zrcadlový fotoaparát a poté upravuji v kvalitních počítačových programech. Video ráda prokládám statickou fotografií. Velmi neotřele působí také video poskládané pouze z fotografií a to, jak mnou pořízených, profesionálních, tak Vámi dodaných, vlastních - jak současných, tak dobových. Pokud se takové video seskládané z výstižných, autentických fotek dobře ozvučí a otextuje, tak zaujme mnohdy víc než pohyblivá klasika. Zkrátka ve videu použitá fotografie nemá chybu :-). 


Reportážní foto

Nabízíme vám fotoreportáž ze setkání s přáteli, z narozeninové oslavy, letní párty nebo posezení s obchodními partnery  Předem s vámi dohodneme detaily tak, aby náš fotograf nerušil průběh oslavy a zapadl do kolektivu, což je jedna z podmínek kvalitní reportáže.

Sportovní foto

Sportovní aktivity mají blahodárný vliv na fyzickou kondici i duševní pohodu. Byla by proto škoda nemít obrazovou vzpomínku na vydařený sportovní výkon nebo přátelské fotbalové utkání s týmem ze sousední vesnice, díky které si i po létech živě vybavíte neopakovatelné sportovní zážitky. Nabízíme zhotovení fotografií sportovním nadšencům, profesionálním sportovcům i amatérským týmům. Snímky můžete vystavit ve svých klubovnách, na internetu nebo je využít při tvorbě obrazové ročenky a klubového alba.

Výhodný jednorázový pronájem vybaveného fotoateliéru.                                       Ať už jste začínající nebo pokročilý fotoamatér či profesionální fotograf  startující svou kariéru a tudíž nemáte vlastní prostor s potřebným vybavením k seberealizaci, nabízíme Vám u nás, ve SVĚTĚ PROMĚN s.r.o., výhodný jednorázový pronájem vybaveného fotoateliéru. 

Součástí jednorázového pronájmu je pohodlná čekárna pro klienty, toaleta s umyvadlem a vybavená kuchyňka.  

Fotografovat tak budete moci v plně vybaveném prostoru, nerušeni, v naprostém soukromí, v  odděleném ateliéru s vysokým stropem. Obdélníková místnost o rozloze ....m2 je vybavena  kvalitním zábleskovým zařízením, rolemi různých barev pozadí na elektro návinu,  odrazovými deskami...nechybí prostorný pracovní stůl, s pohodlnými křesly a dobře nasvětlené velké image  zrcadlo s kosmetickým stolkem a pracovní make-up židlí. Scházet Vám nebude ani odkládací oděvní štendr s dostatkem ramínek... Náš ateliér  je velikostí ideální pro  komorní práci na jednotlivých modelech, dvojicích  a malých  skupinkách. Poskytne Vám klidné, příjemné pracovní zázemí a  usnadní Vám cestu ke kvalitní fotografii. Pokud budete z počátku ode mne potřebovat odbornou pomoc, nebo radu ( například se zábleskovým zařízením...)  nebo krátce zaškolit v problematice ateliérové fotografie ...budete chtít domluvit pro svůj model profi vizážistku, stylistku, kadeřnici...vše je možné, nic není problém :-)).   Bez obav se na mne, nebo ještě lépe přímo na manažera našeho SVĚTA PROMĚN s.r.o. obraťte / viz. KONTAKT 

 


Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.