Vítám Vás


Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost :-)). O to více si Vážím toho, že jsme svými výsledky práce získali také důvěru České televize a mohu tak přispívat proměnami image a poradnou stylu k rozšíření obzorů nejen našim klientům ve studiu... ale také na dálku, televizním divákům.


Vaše vizážistka, stylistka,
kadeřnice, tricholožka a poradkyně natur péče

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = nový účes

Proměna již od 2 990,- Kč...více zde

ZÁKLAD = nový účes s poradnou

Proměna již od 4 990,-Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna již od 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna již od 8 990,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna již od 13 990,- Kč ...více zde

PORADNA ZDRAVÝCH VLASŮ – TRICHOLOGIE


PORADNA ZDRAVÝCH VLASŮ – TRICHOLOGIE

Pomůžeme Vám znovu nastolit energetickou rovnováhu Vašich oslabených vlasů. Uděláme vše pro to, aby byly opět zdravé a krásné. Cílem trichologické poradny je odhalit podstatu Vašich vlasového problému, navrhnout strategii vedoucí ke zlepšení stavu. Nezastupujeme žádnou konkrétní značku, jež by omezovala naše trichologické možnosti. Neprodáváme žádné kouzelné všeléky. Naučíme Vás orientovat se v tom, co konkrétně Vašim vlasům prospívá, a co jim škodí.

Je nutno si uvědomit, že příčiny zhoršení jsou v zásadě dvě:

1)vnější 

2)vnitřní

ad1) Vnější jsou snadno odstranitelné - dalo by se říci, že jsou z pohledu trichologie, banální :)). Jsou to zlozvyky, k nimž dochází při manipulaci s vlasy. Často odhalíme, že chybou je nevhodně zvolená vlasová kosmetika. Je nutné přinést si, za tímto účelem na poradnu, své "oblíbence", na jejichž obalech nalezneme jejich přesné složení - značka výrobku nám nestačí. Dále vlasy mohou být zničeny chemickými produkty – nevhodné zacházení s barvou, zesvětlovačem, trvalou, zažehlovacím keratinem... Jindy je na porostu znát nevhodné mechanické zacházení - chyba ve způsobu mytí, sušení, žehlení, česání... nebo ve špatné volbě vlasových pomůcek. Při vyšetření používáme osvědčené trichologické testy a mimo to, pracujeme také s lékařskou dermo kamerou. 250-ti násobné zvětšení nám umožňuje dokonale prozkoumat vlasové vlákno, cibulku vlasu, abnormality na pokožce hlavy, mazové a potní žlázy, určit typ a míru narušení vlasového stvolu a problémy vlasové položky. Pokud vlasy v testech neobstojí, znamená to, že nejsou schopny bez vnější pomoci čelit negativním vlivům. Potřebují ochranu. Odlišné požadavky na ingredience mají vlasy porézní, křehké, zplihlé, jemné, citlivé, polétavé.... Jinou péči si nárokují nepoddajné, tvrdé, drsné, roztřepené, přesušené, krepaté, tvrdé vlasy. Navíc nesmíme opomenout hodnotit typ vlasové pokožky. Je mastná, suchá, citlivá, potí se, trpí kožními problémy? Vlasům pomáháme čistě přírodní péčí. Nepoužíváme škodlivou syntetiku, vidíme do složení. Své klienty učíme totéž = dostupné, levné, jednoduché svépomoci. Je nutno vědět, že některým vlasům chybí jen hydratanty, jiným zase pouze keratin, další trpí dysfunkcí mazových žláz a schází jim zvláčňovadla, nadprodukci kožního mazu zase řeší cheláty. A nyní k mnohem závažnějšímu tématu

ad 2) Vnitřním příčinám = opravdu dobrý tricholog musí být zkušeným poradcem zdravého životního stylu, mít znalosti z tradiční čínské medicíny či ajurvedy. Proč? Vlasy, pokožka, nehty zrcadlí vždy odraz vnitřního zdraví - tzn. rovnováhu či nerovnováhou energií vnitřních orgánů a stavu mysli. Častou příčinou oslabení vlasů jsou například nemoci látkové výměny. Patří zde disharmonie ledvin a k nim přidružené žlázy s vnitřní sekrecí - štítná žláza, podvěsek mozkový, nadledviny, pohlavních žláz. Dále původcem mohou být zatížená játra, nebo narušená funkce slinivky břišní, dále příčina může spočívat v činnosti dvanáctníku, jindy je nutno zabývat se střevy, toxicitou krve, anemií, nedostatkem vitamínů a minerálů, rozšířenou plísňovou infekcí, zatížením pocházejícím z léků, drog, těžkých kovů. Vlasový problém mohou mít na svědomí i psychika - nedávno prožitá těžká traumata, šoky, dlouhodobé stresy nebo prodělané vážné nemoci.Velmi dobré diagnostiky stavu vnitřních orgánů lze dosáhnout kombinovanými metodami pohledové, poslechové, pohmatové a neinvazivní přístrojové diagnostiky, kterou provádíme v ceně základního trichologického vyšetření. Práce nás baví, vidíme za sebou výsledky, rádi i pro Vás uděláme maximum:))).

2,5 hodiny

3 500 Kč

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.