Vítám Vás


Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost :-)). O to více si Vážím toho, že jsme svými výsledky práce získali také důvěru České televize a mohu tak přispívat proměnami image a poradnou stylu k rozšíření obzorů nejen našim klientům ve studiu... ale také na dálku, televizním divákům.


Vaše vizážistka, stylistka,
kadeřnice, tricholožka a poradkyně natur péče

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = nový účes

Proměna již od 2 990,- Kč...více zde

ZÁKLAD = nový účes s poradnou

Proměna již od 4 990,-Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna již od 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna již od 8 990,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna již od 13 990,- Kč ...více zde

BIOAKTIVNÍ OMLAZENÍ ZRALÉ PLETI, KRKU a DEKOLTU ...


BIOAKTIVNÍ OMLAZENÍ ZRALÉ PLETI, KRKU a DEKOLTU ...

Efektivní, okamžitě viditelná... a přitom pocitově příjemná metoda. Špičkové přístrojové vybavení + luxusní koncentrovaná, čistě přírodní séra a masky v BIO aktivní kvalitě dokážou divy. Pro zvýšení efektu vpravujeme účinné dermoaktivní látky hluboko do podkoží pomocí vysokofrekvenční ultrazvukové hlavice ... 

Celý soubor navazujících dermokosmetických úkonů vedoucích k okamžitě viditelnému omlazení pokožky je v kombinaci s bio séry relaxačním, nesmírně příjemným a zcela bezbolestným ošetření. Nezpůsobuje žádné viditelné podráždění, očividně vyhlazuje a vypíná pleť, zmenšuje póry, projasňuje pokožku, vyrovnává barvu a strukturu pleti, hydratuje a obnovuje tvorbu nových kožních buněk , podporuje hojení a  a zevnitř tvorbu kolagenu a elastinu v podkožní vrstvě. 
Toto revoluční, zcela přírodní omlazování pokožky nemá mezi dermokosmetickými omlazovacími a regeneračními , neinvazivními, tzn. zcela bezbolestnými metodami konkurenci.
Naše zákaznice jsou z efektu bez jehel a skalpelu nadšeny :-).

Vakuová diamantová mikrodermabráze

Mikrodermabráze je bezkonkurenčně efektivní a zároveň maximálně senzitivní odstranění zrohovatělé vrstvy staré kůže, při němž je pomocí velmi jemných diamantových nástavců prováděných lymfatickými tahy pokožka omlazována. Díky tomuto ošetření je pod odstraněnou zrohovatělou vrstvičkou  jemná vitální,jasná a pružná pleť.
Pro celkově precizní ošetření je nejprve před jakýmkoli ošetřením dermokosmetikou nutno pokožku zbavit původní staré zrohovatělé kůže, vyčistit a tím ji připravit na vpravení přírodních sér pomocí ultrazvuku.

Ošetření ultrazvukem

Ultrazvukový přístroj spouští řadu pozitivních reakcí v podkoží. V ošetřované tkáni se mění tlak, částečky hmoty tkáně se rozkmitají, což způsobuje účinnou biomechanickou mikromasáž a posiluje se tak zásobování buněk a proces látkové výměny - aktivuje se odvod zplodin, zlepšuje se lymfatický tok - eliminují se problém s otoky. Největší schopností ultrazvuku je však aktivní vpravování účinných sér do kůže. POUŽÍVÁME TYTO ÚČINNÁ SÉRA:

KYSELINA HYALURONOVÁ

Od 25-ti let věku se začíná postupně vytrácet a dochází tak k pozvolnému stárnutí - vysychání organismu. Její ztráta se významně projeví ve věku 40 let výše. Utrácet však za kosmetiku s hyaluronem je nerozumné. Důvod je ten, že kosmetické krémy, séra, emulze jsou pramálo a krátkodobě účinné, slabě koncentrované 0,01-0,5% s obsahem mnoha chemických složek. 

Poskytujeme profi péči s maximálně koncentrovaným čistým sérem, které výjimečně působí na vrásky, příznivě ovlivňuje hojení kůže a redukuje jizvy. Tento přípravek je vhodné nechávat periodicky hloubkově doplňovat ultrazvukovým přístrojem. 

PŘÍRODNÍ RYBÍ KOLAGEN

Přírodní kolagen reprezentuje jeden z největších vynálezů světové biochemie a biotechnologie. Na rozdíl od běžných kosmetických přípravků, které někdy dokáží odstraňovat následky stárnutí kůže, kolagen útočí již na jeho příčiny. Vynález metody hydratace rybího kolagenu se stal jedním z největších vynálezů biochemie 20. století. Je pravděpodobně jedním z největších objevů světové kosmetologie i biotechnologie bílkovin. Toto koncentrované sérum výrazně a již po prvním použití redukuje jemné až střední vrásky, je schopen hojit nové jizvy, pomáhá regenerovat pokožku a ve velké míře příspívá k urychlené léčbě zanícených komedonů. Tento přípravek je vhodné nechávat periodicky hloubkově doplňovat ultrazvukovým přístrojem. Účinek je viditelný již po prvním očetření

Závěrem : Spojte užitečné s příjemným, balzám pro tělo i duši

Závěrečná relaxační energetická masáž a mikromasáž očního okolí pomocí bio oleje. Při závěrečné masáži se pleť dále zbavuje napětí, uvolní se svalstvo i mimika obličeje, dochází k celkovému uklidnění mysli a zároveň se snižuje prohloubení vrásek, zmenšují se váčky, kruhy a otoky pod očima, snižuje se nitrooční tlak. 

Při masáži používáme čerstvě namíchané a maximálně koncentrované olejové bio séra s obsahem vitamínů a léčivých étherických olejů. Ošetření je příjemné, probíhá v klidném pozitivním prostředí. Během kúry na Vás působí aromaterapie, plápolající oheň svíček, meditační a relaxační hudba. Věnujte 60 minut pro skutečně účinně omlazující ošetření obličeje, krku,dekoltu. Efekt omlazení pleti je dlouhodobý. Pokožka je po ošetření čistá, dokonale jemná, zdravá, svěží, odpočatá a okysličená.

Doporučená aplikace pro dlouhodobý - trvalý účinek :

4 ošetření s odstupem 10- 14 dnů, dále pak postačí udržovací ošetření 1x za 4-5 týdnů. 

VÝHODNÁ  AKCE : 

Nabízíme Vám  POUKAZ na 10 dermo ošetření + 1 ZDARMA :-))

90 - 120 minut

2 100 - 2 800 Kč

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.