Vítám Vás


Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost :-)). O to více si Vážím toho, že jsme svými výsledky práce získali také důvěru České televize a mohu tak přispívat proměnami image a poradnou stylu k rozšíření obzorů nejen našim klientům ve studiu... ale také na dálku, televizním divákům.


Vaše vizážistka, stylistka,
kadeřnice, tricholožka a poradkyně natur péče

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = nový účes

Proměna již od 2 990,- Kč...více zde

ZÁKLAD = nový účes s poradnou

Proměna již od 4 990,-Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna již od 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna již od 8 990,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna již od 13 990,- Kč ...více zde

BIO MAKE-UP PRO ZDRAVOU, KRÁSNOU PLEŤ


BIO MAKE-UP PRO ZDRAVOU, KRÁSNOU PLEŤ

"Třešinka na dortu" : Ihned po kosmetické péči můžete dopřát své omlazené pleti také skvělé profesionální líčení minerální BIO dekorativní kosmetikou LILY LOLO. Díky jejímu ozdravnému složení může Vaše pleť přijmout bez obav líčidla, ihned po ošetření,. Minerály pokožku neucpávají, naopak hýčkají ji a chrání.  Ať už tedy milujete minimalizmus a přirozenost - máte rády "nahé" denní líčení , nebo Vás čeká velký den -  svatba, ples, třídní sraz, firemní párty či posezení s přátely ... ráda se o dokonalost a svěžest Vaší tváře postarám :-).

Minerální make-up 

Přirozenost – Minerální make-up vypadá naprosto přirozeně a je neuvěřitelně lehký, takže se budete cítit, jako byste ani žádný make-up neměla. 

Zdravá pokožka - Minerální make-up je nejen velmi jemný, ale obsahuje navíc také oxid zinečnatý, který působí příznivě na pleť se sklonem k akné a citlivou pleť. Proč se nelíčit přípravky, které jsou tak jemné a čisté, že je lze prakticky považovat za přípravky pečující o pleť? Tato kosmetika je vyrobená jen z najemno drcených minerálů z nitra Země a neobsahuje žádná umělá barviva nebo jiné agresivní syntetické látky, které mohou pleť dráždit. 

Odolnost – Minerální make-up je neuvěřitelně odolný a vydrží bez oprav po velmi dlouhou dobu. Je doslova vodě a potu odolný.

Ochrana před sluncem – Minerální make-up obsahuje složky poskytující přirozenou širokospektrální ochranu proti UV záření. 


S minerálním make-upem již nebudete potřebovat žádné další rozjasňující přípravky, neboť minerální make-up sám o sobě přirozeně projasňuje pleť a dodává jí svěží a zdravý vzhled.

15 - 45 minut

350 - 1 050 Kč

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.