Vítám Vás


Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost :-)). O to více si Vážím toho, že jsme svými výsledky práce získali také důvěru České televize a mohu tak přispívat proměnami image a poradnou stylu k rozšíření obzorů nejen našim klientům ve studiu... ale také na dálku, televizním divákům.


Vaše vizážistka, stylistka,
kadeřnice, tricholožka a poradkyně natur péče

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = nový účes

Proměna již od 2 990,- Kč...více zde

ZÁKLAD = nový účes s poradnou

Proměna již od 4 990,-Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna již od 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna již od 8 990,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna již od 13 990,- Kč ...více zde

MICROBLADING / VLÁSKOVÁNÍ


MICROBLADING / VLÁSKOVÁNÍ

Microblading / Vláskování obočí

Metoda, při které se nepoužívá klasický elektrický strojek, ale pírko neboli čepelka, jejíž manuálně krátkým tahem aplikujeme do vrchní části kůže barvivo, které přetrvá v kůži 1-3 roky. Díky pírku se vytváří přirozená linie chloupku. Výsledek je velice překvapivý. Obočí vypadá přirozeně, tetované chloupky jsou k nerozeznání s původními.


PŘIROZENOST

Při tetování zohledňujeme rysy v obličeji, celkový pigment, u obočí jejich hustotu,délku a směr jejich růstu.

Barvy používáme kvalitní a certifikované s velkou škálou odstínů od chladné hnědé po teplou plavou blond.

Důvodem, proč je permanentní tetování mým velkým koníčkem a naplňuje mne radostí jsou výsledky a spokojenost mých klientek.  Netetuji žáden kýčovitý, zastaralý,  "klasický" permanent . Násilné tvary podle šablonových předloh nerespektují  tvar hlavy, vnitřní dispozice obličeje, velikost, tvar a barvu očí ani množství a barvu vlasů ... Dbám ta to, aby má práce vyzněla na každé klientce jemně, harmonicky s jejím přírodním pigmentem.

Pokud zastáváte stejný názor a o permanentu uvažujete, ráda  se o Vás postarám a podtrhnu také Vaši  krásu jemnou tetováží.

Jak to probíhá?

Po konzultaci ohledně průběhu zákroku, kontraindikací a následné péče, konfrontujeme barvu a tvar obočí a máte čas se ptát na jakékoli další otázky, během toho předkreslím a vyměřím tužkou tvar tetované části, který je profesionálně vytvořen dle individuálních proporcí a rysů obličeje. Tento nákres slouží pro profesionální ukázku toho, jaký tvar by pro vás byl ideální.

Neexistuje žádná univerzálnost, každý jsme něčím jedineční.
Bc.Lucie Matysová dermo-kosmetička


Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.