Vítám Vás


Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost :-)). O to více si Vážím toho, že jsme svými výsledky práce získali také důvěru České televize a mohu tak přispívat proměnami image a poradnou stylu k rozšíření obzorů nejen našim klientům ve studiu... ale také na dálku, televizním divákům.


Vaše vizážistka, stylistka,
kadeřnice, tricholožka a poradkyně natur péče

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

ZÁKLAD = nový účes s poradnou

Proměna již od 5 990,-Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna 6 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna 9 990,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna 14 990,- Kč ...více zde

Naše metoda je PŘIROZENOST


Naše metoda je PŘIROZENOST

PŘIROZENOST

Důvodem, proč je permanentní tetování mým velkým koníčkem a naplňuje mne radostí jsou výsledky  a spokojenost mých klientek.  Netetuji žáden kýčovitý, zastaralý,  "klasický" permanent . Násilné tvary podle šablonových předloh nerespektují  tvar hlavy, vnitřní dispozice obličeje, velikost, tvar a barvu očí ani množství a barvu vlasů ...  Bohužel, klaunovské obočí se v mnohých salónech tetuje dodnes a existují dokonce ženy kterým se líbí.  Klasiký, zastaralý permanent  si vybaví každý - k vidění je zvláště na starších dámách ...ale ani mladší ročníky nejsou , bohužel, vyjímnou. Stačí se rozhlédnout po ulici, podívat se na své sousedky , kolegyně v práci... Oběti nepovedeného pernamentu charakterizují  nepřirozeně tenké tmavé  „hokejky“ nad očima, často v nepřirozeně šedých až modrých...nebo naopak zvláštně růžovohnědých  podtónech. S tímto "zdobením" jde mnohdy také ruku v ruce nepřehlédnutelná kontura rtů v odstínu na hony vzdáleném přirozenému tónu sliznice ... a hrubé oční linky, které často přesahují délku víčka a stahují zevní oční koutky smutně dolů ... 

Nic z toho u mne neuvidíte. Dbám ta to, aby má práce vyzněla na každé klientce jemně, harmonicky s jejím přírodním pigmentem, aby decentní tetování přirozeně podtrhlo krásné rysy obličeje a pouze jemně retušovalo drobné nedostatky... a přispělo tak k optickému "liftingu" tváře ... ale ve finále bylo na 1 pohled nenápadné :-). Ráda zkrášluji ženy přirozeným způsobem . Dle mého názoru má pernamentní make-up / dočasné tetovaní  působit opravdu nenuceně a přirozeně. Muži by jej neměli na nás ženách de facto vnímat.

Pokud zastáváte stejný názor a o permanentu uvažujete, ráda  se o Vás postarám a podtrhnu také Vaši  krásu jemnou tetováží.

 Bc.Lucie Matysová dermo-kosmetička 


Při tetování zohledňujeme rysy v obličeji, celkový pigment, u obočí jejich hustotu,délku a směr jejich růstu.

Barvy používáme kvalitní a certifikované s velkou škálou odstínů od chladné hnědé po teplou plavou blond. 

Jak to probíhá?

Po konzultaci ohledně průběhu zákroku, kontraindikací a následné péče, se nanese znecitlivující krém, který poté působí 60 minut. Během působení masti konfrontujeme barvu a tvar obočí a máte čas se ptát na jakékoli další otázky, popřípadě relaxovat při poklidné hudbě a aromaterapii. Po uplynulé hodině předkreslím tužkou tvar tetované části, který je profesionálně vytvořen dle individuálních proporcí a rysů obličeje. Tento nákres slouží pro profesionální ukázku toho, jaký tvar by pro vás byl ideální a pro vaši představu o konečném vzhledu tetované kůže. 


Neexistuje žádná univerzálnost, každý jsme něčím jedineční.

Vláskování obočí 

Co to je?

Metoda, při které se nepoužívá klasický elektrický strojek, ale pírko neboli čepelka, jejíž manuálně krátkým tahem aplikujeme do vrchní části kůže barvivo, které přetrvá v kůži 1-3 roky. Díky pírku se vytváří přirozená linie chloupku. Výsledek je velice překvapivý. Obočí vypadá přirozeně, tetované chloupky jsou k nerozeznání s původními. 

VLÁSKOVÁNÍ OBOČÍ - NYNÍ 3200,- 

KOREKCE STARÉHO PM 3900,-

Touto metodou se dá upravit původní nepodařený make – up. Nejdříve se barva odstraní - zesvětlí a poté se vytetují nové chloupky v ladícím odstínu.

KVALITA

Pro pigmentaci používám vysoce kvalitní akreditované senzitivní pigmenty s velkou škálou barevných odstínů. Barvy vždy míchám tak, aby se později ve spojení s pigmentem kůže nestala časem šedou či namodralou. Výhodou pigmentů, které používám je obrovská škála barev a odstínů, díky kterým lze dosáhnout od světlé olivové, přes tmavě hnědou až po černou bez namodralého odstínu.


STROJKOVÁ MIKROPIGMENTACE RTŮ A LINEK

U této metody s jedná o tetování pomocí speciálního přístroje, který se od klasického liší nastavitelností rychlosti vpichů - podle typu sliznice určíme, jaká rychlost je vhodná za účelem bezproblémového hojení bez rozpíjení se barviva v kůži a možností tetování 3-jehlou - ve strojku jsou 3 jehly v řadě, ty se střídavě vpichují do kůže - díky tomuto je aplikace méně bolestivá a více efektivní.

A) při stínování rtů má přirozenější efekt (rovná linka rovnoměrně vystínovaná)

B) při tetování linek se tvoří hezká rovná linka, je rychlejší, méně bolestivá

LINKY

Linku aplikuji tak, abych zvýraznila oči, upravila nedostatky a asametrii. Jde například o optické pozvednutí očního víčka u víček povadlých, nebo přirozené zvýraznění očí v případě krátkých či světlých řas. Linky by měly působit přirozeně i po odlíčení, proto se tetují do řas a těsně nad ně, u vnějšího koutku ve většině případech mírně širší.

RTY

Každý chce krásné plné rty, bez případných depigmentací a asymetrie. Pomocí přístroje Oded vytvářím kontury a nebo plné rty vystínované směrem do středu sliznice.


Kontura

Konturu vytvářím vždy tak, aby splývala mírně do rtů. Okaté kontury rtů i tmavší barvy působí na pohled nepřirozeně a tvrdě. Je důležité, aby kontura i po odlíčení vypadala přirozeně. Proto ji vždy mírně stínuji a volím světlejší pigmenty, které se hodí vašemu barvovému typu.

Plné rty
Základem je stále kontura. Na rozdíl však od kontury se pigment navíc tetuje blíže ke sliznici a rty jsou vystínovány po celé ploše. Při výplni rtů se zaměřuji na jejich tvar, šířku a pigmentaci. Jelikož se rty vyplňují celé, je důležité, aby výsledná barva a efekt stínu rty opticky nezmenšoval, proto je také důležité vhodný výběr odstínu a sytosti barvy. 
 
***3D lipstick Effect
Efekt, který nenásilně a jemně rty opticky zvětší. Rty nepůsobí matně jako po rtěnce, nýbrž svěže jako po použití lesku na rty. Vhodný ke středním až světlých odstínům rtů. 

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.