Vítám Vás


Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost :-)). O to více si Vážím toho, že jsme svými výsledky práce získali také důvěru České televize a mohu tak přispívat proměnami image a poradnou stylu k rozšíření obzorů nejen našim klientům ve studiu... ale také na dálku, televizním divákům.


Vaše vizážistka, stylistka,
kadeřnice, tricholožka a poradkyně natur péče

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

ZÁKLAD = nový účes s poradnou

Proměna již od 5 990,-Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna 6 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna 9 990,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna 14 990,- Kč ...více zde

příprava a péče 50% výsledku


příprava a péče 50% výsledku


Příprava, výběr termínu zákroku a následná péče narušenou kůži bývá většinou zanedbávána, i přesto, že správná péče ovlivňuje konečný vzhled make-upu až o 50%. Proto Vás prosím o důkladné přečtení těchto důležitých informací a rad. Je samozřejmé, že toto vše vám bude sděleno a vysvětleno před samotným zákrokem. Při konfrontaci zároveň podepisujete smlouvu se souhlasem o provedení zákroku.

PŘED ZÁKROKEM

  1. Při pigmentaci rtů : Pokud trpíte opary, je vhodné týden před aplikací přijímat ve stravě více vitamínu B a C a užívat Herpesin, neboť po zákroku je větší možnost jeho výskytu.

  2. Je nutné 3 dny před zákrokem nepít alkohol, neopalovat si obličej.

  3. V dne zákroku je důležité uvést váš organismus do stavu klidu a pohody, krevní tlak by měl být v normě. V den zákroku nepít kávu, nekouřit, nejíst sladké, neužívat tablety jako je Brufen, Acylpyrin, antihistaminika. Povinností je také příjemně se vyspat a nasnídat/poobědvat, dodržovat pitný režim. Vemte si sluneční brýle.

  4. V případě vyššího tlaku či nervozity si v den zákroku popíjejte od rána meduňkový/levandulový čaj pro zklidnění a díky tomu následné efektivní usazení pigmentu v kůži.

PO ZÁKROKU

  1. Týden omezit výskyt na slunci, bazén, v prašném prostředí, saunu, pohyb při kterém se zpotíte, nenanášet na a v okolí pigmentace make-up, dbát na zvýšenou hygienu.

  2. V den zákroku ničím nemazat. Barva bude sytá a tmavá o 30% více než po úplném zahojení. Kůže bude zarudlá v okolí.

  3. Druhý den ráno bude obočí suché, začně mírně svědět, protože ranky se hojí a tvoří se mírné stroupky. Zarudnutí již není. Obočí si neškrábejte, se stroupkem by jste sundali i pigment. 1-3x denně podle potřeby obočí namažte. MAST nejlépe na přírodní bázi, doporučuji sádlo, nebo bio olej kokosový/olivový.

  4. 6.-7. den se stroupky postupně vyhojí.
  5. Pigment se usazuje, světlá. Po vyhojení stroupků kůže stále regeneruje, dbejte na zvýšenou hygienu
  6. Měsíc po ošetření probíhá konzultace a následná doúprava pigmentu


Odložte termín na později pokud máte : Menstruaci, nachlazení, opar

Odložte termín na později v době : měsíce ve fázi úplňku, stresů

KONTRAINDIKACE

Osoby trpící cukrovkou či alergií na léky a anestetika, nebo jiným závažnějším onemocněním musí aplikaci PM konzultovat se svým ošetřujícím lékařem. PM je také nevhodný pro osoby užívající léky na ředění krve (např. Heparin, Varfarin), pro osoby se sníženou srážlivostí krve, při užívaní ATB a psychofarmak.

Při vysokém krevním tlaku je aplikace možná, ale tlak musí být kompenzován léky. Při zvýšeném nitroočním tlaku není vhodné provádět aplikaci očních linek. Při poruše imunity, např. po chemoterapii, lze provést PM nejdříve za 6 měsíců.

Zákrok se také neprovádí v prvních třech měsících těhotenství.


Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.