Vítám Vás


Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost :-)). O to více si Vážím toho, že jsme svými výsledky práce získali také důvěru České televize a mohu tak přispívat proměnami image a poradnou stylu k rozšíření obzorů nejen našim klientům ve studiu... ale také na dálku, televizním divákům.


Vaše vizážistka, stylistka,
kadeřnice, tricholožka a poradkyně natur péče

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

ZÁKLAD = nový účes s poradnou

Proměna již od 5 990,-Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna 6 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna 9 990,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna 14 990,- Kč ...více zde

STYL ODÍVÁNÍ A DOPLŇKŮ


STYL ODÍVÁNÍ A DOPLŇKŮ

Máte pocit, že stylově "ujíždíte" různými směry, nemáte svůj vlastní vytříbený vkus, přestože Váš šatník praská ve švech? Už Vás unavuje bez efektu nakupovat? Nelze variabilně kombinovat jednotlivé kousky k sobě? Máte v šatníku totální zmatek a občas propadnete depresi z vyhozených peněz za směsku hadříků a doplňků?

Jste na správné adrese! Nevěste hlavu! Všemu, tudíž i stylu se lze naučit. Není pravdou, že se musíte již narodit s estetickým cítěním. Dokážeme Vám, že i Vy můžete působit elegantně. Budete mít šmrnc a osobitý styl. K nejvhodnější stylizaci vaší osobnosti dojdeme společně podrobnou analýzou Vašeho životního stylu, individuelního smyslu pro krásu, Vašich povahových rysů, Vaší práce a koníčků. Stylista Vás nasměruje na správnou cestu k originálnímu, skvěle sladěnému šatníku, ve kterém se budete cítit jako ryba ve vodě. Ideální je pokud si k nám, do studia přivezete všechny své oblíbené kousky z šatníku (oděv i doplňky).

Náročnějším klientům doporučujeme domluvit si stylistu přímo domů.

3 hodiny

4 200 Kč

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.