Vítám Vás


Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost :-)). O to více si Vážím toho, že jsme svými výsledky práce získali také důvěru České televize a mohu tak přispívat proměnami image a poradnou stylu k rozšíření obzorů nejen našim klientům ve studiu... ale také na dálku, televizním divákům.


Vaše vizážistka, stylistka,
kadeřnice, tricholožka a poradkyně natur péče

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

ZÁKLAD = nový účes s poradnou

Proměna již od 5 990,-Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna 6 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna 9 990,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna 14 990,- Kč ...více zde

PŘEDNÁŠKY A KONZULTACE IMAGE


PŘEDNÁŠKY A KONZULTACE IMAGE

Zabezpečíme pro Vás na klíč libovolně rozsáhlé akce z oblasti image. Právě naše služby jsou výborným doplněním Vámi připravované akce. Profesionální image kouč, známá televizní vizážistka a stylistka Hana Mária Matysová zajisté uspokojí Vaše představy. Ať už si přejete  poutavá školení image pro své zaměstnance, perfektní oděvní /stylistické kurzy,  vizážistickou show ... , rádi Vám vyjdeme vstříc. 

Naše zkušenosti s pořádáním promation akcí na Vašich firmách, ve velkých přednáškových sálech, malých zasedacích místnostech, salóncích na rekreačních střediscích,  fittness centrech, v dámských klubech... nás opravňují tvrdit, že s naší prací budete nadmíru spokojeni.


Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.