Svět proměn

... Pro radost ze života

Vítám Vás

Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost :-)). O to více si Vážím toho, že jsme svými výsledky práce získali také důvěru České televize a mohu tak přispívat proměnami image a poradnou stylu k rozšíření obzorů nejen našim klientům ve studiu… ale také na dálku, televizním divákům.

Vaše vizážistka, stylistka, kadeřnice, tricholožka
a poradkyně natur péče

Hana Mária Matysová      Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = nový účes
Proměna již od 2 990,- Kč…více zde

ZÁKLAD = nový účes s poradnou
Proměna již od 4 990,-Kč…více zde

KLASIK = půldenní proměna image
Proměna již od 5 990,- Kč …více zde

KOMFORT =celodenní proměna image
Proměna již od 8 990,- Kč …více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna
Proměna již od 13 990,- Kč …více zde

Fotoateliér... pro radost

Zde můžete nakouknout na pár ukázek mé foto práce … Jmenuji se Andrea Matys a jsem zapálená profesionální fotografka. Můj první foťák byla zrcadlovka po dědovi. Fotografie se stala mým velkým koníčkem již na „základce“… o pár let později také mým vysněným studijním oborem … a nyní je umělecké foto mou milovanou profesí. Pokud máte rádi fotografie s otiskem duše … a má „dílka“ se Vám líbí, moc ráda zvěčním také Vás, Vaše nejmilejší …nebo událost, která pro Vás hodně znamená :-))

mob.

733 184 383

Ať fotím v ateliéru či v exteriéru, mám ráda pohodovou, tvůrčí atmosféru. Lidé bývají často překvapeni, jak příjemné a uvolněné může focení být :-). Ať chcete svými bezprostředními … či naopak, do detailu vystylingovanými fotografiemi, udělat radost sami sobě … či jimi příjemně překvapit své nejbližší … nebo své „portrétovky“ potřebujete čistě k reprezentativním byznys účelům … než začneme fotit, ráda si nejdříve vyslechnu Vaše přání, představy a také k jakému účelu fotky chcete. Vaše povídání mi umožní nahlédnout do Vaší osobnosti. Vy sami jste mi pak inspirací k foto nápadům. Podle toho, jak jste naladěni, co z Vás vyzařuje … se odvíjí „scénář“. Tak vznikají Vaše vysněné originální fotografie, na kterých jste sami sebou :-).

za 1 hodinu

cena 1 900 Kč

Atmosféru při fotografování rodinek, párů a týmů si užívám. My, lidé, jsme povahově velmi pestří. Každý z nás je originální osobnost, každý vyžaduje jiný, specifický přístup. Během focení skupiny (páru) je potřeba podpořit týmového ducha a udržet dobrou náladu, aby měli všichni (oba) aktéři focení chuť spolupracovat, příjemně se uvolnili a spadla z nich počáteční tréma. Pohoda, hned dodá jiskru očím, přirozenému výrazu mimiky obličeje  a  ladnému držení těla.

za 1 hodinu

cena 1 900 Kč

Velmi ráda fotografuji svatby, rodinné sešlosti a různé významné události. Mou prioritou je, pro Vás objektivem fotoaparátu zachytit autenticky, všechny krásné, neopakovatelné okamžiky Vašeho velkého dne. Zachytit Vás šťastné a spokojené v kruhu Vašich blízkých. Takové spontánní fotografie mají duši a úchvatnou energii. Navždy oživují dojemné vzpomínky na radostné chvíle. Při pohledu na ně, se rozbuší srdce a vloudí se úsměv i po mnoha desetiletích. Fotografie s příběhem nás zkrátka vracejí zas a znova na příjemná místa, k lidem které máme rádi …

za 1 hodinu

cena 1 900 Kč

Potřebujete perfektně nafotit Vaše produkty či nabízené služby? Nabízím Vám vysokou kvalitu reklamní fotografie využitelné na Vaše internetové stránky, firemní propagační materiály, pro účely mediální reklamy, na polepy firemních aut, výkladních skříní … i na mega bilboardy. Reprezentativní, precizní produktové foto Vás zaslouženě posune o žebříček výše nad Vaši konkurenci. Jelikož mám s reklamní fotografií bohaté zkušenosti, ráda svým dílem přispěji také k Vašemu pracovnímu úspěchu. Můžete se na mě bez váhání s důvěrou obrátit. Udělám pro Váš byznys maximum. Těším se na spolupráci s Vámi…

za 1 hodinu

cena 1 900 Kč

Plánujete akci na kterou potřebujete pohotového, příjemného  a všudepřítomného kameramana ?  Velmi ráda Vám pomohu. Natáčím svatby,  rodinná videa, přátelská setkání, srazy po letech, firemní akce, různé kulturní  zážitky,  sportovní klání , repre akce, fashion upoutávky aj. Videa  upřednostňuji čistá, poutavá,  krátká  a svižná.  Videozáznam pořizuji na zrcadlový fotoaparát a poté upravuji v kvalitních počítačových programech. Video ráda prokládám statickou fotografií. Velmi neotřele působí také video poskládané pouze z fotografií a to, jak mnou pořízených, profesionálních, tak Vámi dodaných, vlastních – jak současných, tak dobových. 

za 1 hodinu

cena 2 900 Kč