Svět proměn

... Pro radost ze života

Vítám Vás

Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost :-)). O to více si Vážím toho, že jsme svými výsledky práce získali také důvěru České televize a mohu tak přispívat proměnami image a poradnou stylu k rozšíření obzorů nejen našim klientům ve studiu… ale také na dálku, televizním divákům.

Vaše vizážistka, stylistka, kadeřnice, tricholožka
a poradkyně natur péče

Hana Mária Matysová      Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = nový účes
Proměna již od 2 990,- Kč…více zde

ZÁKLAD = nový účes s poradnou
Proměna již od 4 990,-Kč…více zde

KLASIK = půldenní proměna image
Proměna již od 5 990,- Kč …více zde

KOMFORT =celodenní proměna image
Proměna již od 8 990,- Kč …více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna
Proměna již od 13 990,- Kč …více zde

NOVODOBÉ SMĚRY PŘÍRODNÍ KOSMETOLOGIE a TRICHOLOGIE
Srdečně Vás zveme na vysoce účinné profesionální KOSMECEUTICKÉ OŠETŘENÍ, „šité přímo na míru“ potřebám Vaší pleti.
 
Cílem naší péče není poskytovat klasickou, technologicky zastaralou, málo účinnou péči, nýbrž sofistikovaná, vysoce účinná kosmetologická ošetření, s výsledkem KOMPLEXNÍ BIOREVITALIZACE PLETI, s efektem rychlé ELIMINACE DERMO POTÍŽÍ  a okamžitě viditelného (…i hmatatelného) OMLAZENÍ PLETI na buněčné úrovni.
 
Těm z Vás, které trápí snížená kvalita růstu vlasů, řídké, jemné, křehké vlasy či jejich nadměrný výpad, velmi rádi poskytneme v rámci tricho-poradny také profesionální péči o pokožku hlavy v podobě efektivního (…a velmi příjemného), 6-ti krokového TRICHOLOGICKÉ OŠETŘENÍ zaměřené na BIOREVITALIZACI VLASOVÝCH FOLIKUL s cílem STIMULACE RŮSTU VLASŮ.
 
Formami přírodní revitalizace pokožky se dlouhá léta zabýváme, své práci dobře rozumíme a klademe si vždy nejvyšší dosažitelné cíle.
 
Proto v KOSMETOLOGICKÉ a TRICHOLOGICKÉ péči používáme výhradně produkty, jež jsou postaveny na prokázaných, vysoce funkčních, maximálně koncentrovaných, zdraví prospěšných, patentovaných složkách PRÉMIOVÉ KVALITY, s certifikací přírodních a z přírody odkloněných látek.
 
Dbáme na to, abychom pro vitalitu, zdraví a krásu Vaší pokožky a vlasů udělali možné maximum.
Úspěchy naší profesionální péče stojí na know-how nanejvýš efektivní kombinace 4 základových kamenů:
 
1) maximálně účinné, vysoce koncentrované, laboratorně čisté bioaktivní produkty, s molekulární schopností vysokého prostupu pokožkou
2) optimálních technologií/ způsobech přístrojového transportu bioaktivních látek do hlubších vrstev kůže
3) provázání bioaktivního působení profesionálních přístrojů na hluboké kožní regeneraci
4) ošetřujících protokolech/ tzn. postupech v takové návaznosti, abychom aktivní působení látek synergeticky posilovali, prodlužovali jejich časový účinek a nanejvýš bezpečně tak dospěli k maximalizaci žádaného efektu v co nejkratším časovém úseku.
Můžete si být jisti, že k péči o Vaši pleť a vlasovou pokožku používáme postupy, technologie, přístroje a produkty, jež jsou plně v souladu s nejnovějšími trendy, kterými se ubírá novodobý směr profesionální
kosmetologie a trichologie.
Produkty, o které se v rámci našich ošetření s důvěrou opíráme, stojí svým složením na aktivních látkách pocházejících z jihokorejských, španělských a francouzských vývojových a výrobních laboratoří. Jsou to právě lídři biotechnologického inženýrství s laboratořemi aplikované molekulární biologie rostlin, kteří udávají ZCELA NOVÝ SMĚR a MOŽNOSTI přírodní profesionální péči o pleť, vlasy a pokožku těla.
Jsme šťastní, že zažíváme dobu nebývale posunutých hranic možností profesionální kosmeceutiky a trichologie postavené na přírodních základech.
 
Každému, jež se nám svěří do rukou garantujeme péči nadstandardně funkčními, vysoce koncentrovanými kosmeceutiky prémiové kvality, podepřenými o ošetřující protokoly a přístrojové vybavení, které zaručí maximalizaci efektu.
 
Ať už si přejete omladit zralou pokožku…nebo Vás trápí dermo potíže, či snížená kvalita vlasů, velmi rádi se o vás postaráme. Uděláme pro Vás možné maximum jak ze stran estetiky, tak z pohledu zdraví pokožky.
Nepochybujeme o tom, že i vy budete nadšeni z výsledků, kterých lze dosáhnout dobře zvolenou péčí na přírodních základech, „oděných“ do novodobého hávu špičkových biotechnologických inovací.
 
V závěru mohu jen konstatovat, že biotechnologie vnesly do naší poctivé přírodní salonní péče zcela nový rozměr.
 
Máme velkou radost, že nastala doba, kdy můžeme zúročit naše letité zkušenosti s bioaktivní silou rostlin a poskytnout Vám tak efektivní a zároveň zdraví prospěšnou péči. Pokud chcete své pleti či vlasům dopřát novodobé přírodní ošetření doslova s ikonickým efektem, velmi rádi se i o Vás postaráme.
 
za SVĚT PROMĚN, sekci přírodní kosmetologie a trichologie
Hana Mária Matysová
Cena za 1 hodinu: 1 400 Kč