Vítám Vás


Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost :-)). O to více si Vážím toho, že jsme svými výsledky práce získali také důvěru České televize a mohu tak přispívat proměnami image a poradnou stylu k rozšíření obzorů nejen našim klientům ve studiu... ale také na dálku, televizním divákům.


Vaše vizážistka, stylistka,
kadeřnice, tricholožka a poradkyně natur péče

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = nový účes

Proměna již od 2 990,- Kč...více zde

ZÁKLAD = nový účes s poradnou

Proměna již od 4 990,-Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna již od 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna již od 8 990,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna již od 13 990,- Kč ...více zde

NĚCO O MĚ A FOTOGRAFIÍCH


NĚCO O MĚ A FOTOGRAFIÍCH

Zde můžete nakouknout na pár ukázek mé foto práce … Jmenuji se Andrea Matys a  jsem zapálená profesionální fotografka. Můj první foťák byla zrcadlovka po dědovi. Fotografie se stala mým velkým koníčkem již na "základce"... o pár let později také mým vysněným studijním oborem ... a nyní je umělecké foto mou milovanou profesí. Pokud máte rádi fotografie s otiskem duše ... a má "dílka" se Vám líbí, moc ráda zvěčním také Vás, Vaše nejmilejší ...nebo událost, která pro Vás hodně znamená :-)). 
Protože často fotím také nové oděvní kolekce módních návrhářů a designové stylové doplňky, jsem zvyklá pracovat jak s profesionálními modelkami, tak s lidmi, kteří stojí  rozpačitě ve světlech reflektorů poprvé. Neostýchejte se, proto, zavolat mi a říct si o hezké fotografie. Bude mi velkým potěšením poznat Vás a udělat Vám radost stylovými, originálními  záběry. 
Při práci mám ráda pohodovou, tvůrčí atmosféru. Věřím, že budete mile překvapeni, jak příjemné a bezprostřední může focení být :-)).
Ať máte představu  přirozené  portrétovky,  na které zůstanete sami sebou.... nebo chcete pár opravdu hezkých fotek s přítelem ... nebo  jste na svůj look nesmírně nároční a toužíte mít svou image  zachycenou  v podobě velkého  profesionálního  foto booku ... a očekáváte tudíž také odbornou  pomoc s kompletní vizáží a stylistikou /  tedy s foto make-upem,  se stylizací účesu a chcete poradit  s výběrem ideální oděvní  stylistiky...  nic není problém :-)).  Ráda se o vše postarám .  Tuhle práci mám moc ráda  ... velmi mne baví mít v hledáčku foťáku svatby,  zamilované páry, bez ohledu na věk,  maminky v očekávání,  rodinky s malými dětmi, staříčky s moudrým, láskyplným pohledem... Krásné  záběry plné spontánních  neopakovatelných okamžiků mám nejen ze svateb,  ale i s rodinných sešlostí,  přátelských párty,  různých oslav ...  úžasnou dynamiku  mají zase fotky na kterých mohu zachytit strhující  atmosféru různých kulturních a společenských akcí / festivaly, koncerty, plesy, různá  umělecká představení  ... Také fotky z firemních  událostí ... nebo adrenalinem nabitých sportovních utkání  mají  pořádný "drajf"... Nemohu samozřejmě opomenout ani reklamní foto produktů a služeb. To je pro mne, co do představ neotřelého ztvárnění, velkou výzvou a zábavou současně ... 
Pokud tedy hledáte zapáleného fotografa pro Váš portrét, rodinné nebo partnerské foto, svatbu, křtiny, promoci, společenskou, kulturní nebo sportovní akcí, módy, reklamy či  produktové fotografie, zavolejte mi,  nebo napište na e-mail... Moc ráda si vyslechnu (nebo přečtu), jakou máte představu ... a  pokud se mi Vaše  plánovaná akce nebude zrovna krýt s jiným focením ... určitě se dohodneme :-)). Při  práci se nenechávám  limitovat interiérem  mého plně vybaveného ateliéru v centru Ostravy ani  jinými  zastřešenými prostory.... Naopak, velmi ráda sbalím vše potřebné a vyrážím s klienty do terénu. S nadšením využívám  scenérie přírody,  "kulisy" městské architektury  i  úchvatné  surovosti  venkovních  materiálů  nápadně opotřebených věkem... Exteriér je k nezaplacení  také  kvůli neopakovatelné  hře světel a stínů. Právě tyto  exteriérové fotografie  si ode mne zapůjčují  pořadatelé fotografických výstav.  Čas od času je tedy můžete vidět  ve výstavních galeriích  Moravy, Čech i zahraničí. 
Fotím jak v Ostravě, tak po celé naší republice, na Slovensku, v Polsku i jinde v zahraničí. Vzdálenost není problém. Přijet mohu kamkoliv :-)). 
Bude mi velkým potěšením poznat Vás a udělat Vám radost originálními  záběry.

Vaše profesionální fotografka
 Andrea Matys

KONTAKT
SVĚT PROMĚN s.r.o.
fotoateliér Andrea Matys
30. dubna 6
Ostrava 1
702 00
mobil  : +420 733 184 383
e-mail : any.matys@seznam.cz

 
 

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.