Vítám Vás


Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost :-)). O to více si Vážím toho, že jsme svými výsledky práce získali také důvěru České televize a mohu tak přispívat proměnami image a poradnou stylu k rozšíření obzorů nejen našim klientům ve studiu... ale také na dálku, televizním divákům.


Vaše vizážistka, stylistka,
kadeřnice, tricholožka a poradkyně natur péče

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = nový účes

Proměna již od 2 990,- Kč...více zde

ZÁKLAD = nový účes s poradnou

Proměna již od 4 990,-Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna již od 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna již od 8 990,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna již od 13 990,- Kč ...více zde

SVATBY, KŘTINY, PROMOCE ... a jiné významné akce


SVATBY, KŘTINY, PROMOCE ... a jiné významné akce

Velmi ráda fotografuji svatby, rodinné sešlosti a různé významné události. Mou prioritou je, pro Vás objektivem fotoaparátu zachytit autenticky, všechny krásné, neopakovatelné okamžiky Vašeho velkého dne. Zachytit Vás šťastné a spokojené v kruhu Vašich blízkých.  Takové spontánní fotografie mají duši a úchvatnou energii. Navždy oživují  dojemné vzpomínky na radostné chvíle. Při pohledu na ně, se rozbuší srdce a vloudí se úsměv i po mnoha desetiletích. Fotografie s příběhem nás zkrátka vracejí  zas a znova na příjemná místa, k lidem které máme rádi ... Bude mi ctí, být se svým fotoaparátem přítomna  také Vašich šťastných dnů. Pokud  si přejete, abych Vám vyrobila  z pořízených záběrů foto-knihu nebo chcete založit klasické retro album, navrhnout a vytisknout foto kalendáře, zarámovat foto obraz ...  řekněte si. Nic pro mne není problém :-).  

Vaše profesionální fotografka 

Andrea Matys


Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.