Vítám Vás


Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost :-)). O to více si Vážím toho, že jsme svými výsledky práce získali také důvěru České televize a mohu tak přispívat proměnami image a poradnou stylu k rozšíření obzorů nejen našim klientům ve studiu... ale také na dálku, televizním divákům.


Vaše vizážistka, stylistka,
kadeřnice, tricholožka a poradkyně natur péče

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = nový účes

Proměna již od 2 990,- Kč...více zde

ZÁKLAD = nový účes s poradnou

Proměna již od 4 990,-Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna již od 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna již od 8 990,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna již od 13 990,- Kč ...více zde

BIOLÉČBA ZNIČENÝCH VLASŮ A HLOUBKOVÁ REGENERACE VLASOVÉ POKOŽKY


BIOLÉČBA ZNIČENÝCH VLASŮ A HLOUBKOVÁ REGENERACE VLASOVÉ POKOŽKY

Po absolvování trichologické poradny, která je odrazovým můstkem pro léčebné procedury již nyní držíte v rukou individuálně sestavený ozdravný plán k vnějšímu ošetření. Je z něj zřejmé jak správně postupovat při péči, respektive, jaké konkrétní složky Vaše vlasy postrádají, kam a v jaké koncentraci je dodat. 

Bude zřejmé, zdali schází hydratanty, keratin, zvláčňovadla, cheláty, antioxidanty, složky klidnící, nebo opačně stimulující vlasovou pokožku. 

Doporučuji vřele využít možnosti postupu pozorovat, učit se v praxi techniku, vyptávat se, zapisovat si a ve finále hodnotit pohledem a pohmatem výsledek ošetření. Šikovní, šetřivější klienti zvládnou další nápravná ošetření zcela sami, v klidu domova. Jsou i takoví zákazníci, kteří léčebné procedury aplikované v praxi nevyužijí vůbec a vystačí si s trichologickou poradnou. Požitkáři si, naopak rádi vyšetří čas a pravidelně u nás relaxují, nechávají odbornou péči pouze na nás. 

Zkrátka, vše se odvíjí od Vašeho svobodného rozhodnutí. Pravdou je, že ve studiu máme nadstandartní možnosti jak Vám pomoci. Můžeme, díky profesionálním přístrojům, vpravit ozdravnou péči mnohem hlouběji do vlasového stvolu, či vlasové pokožky. Podle typu problému využíváme různou techniku (ozonizaci, ionizaci, infranapářku, stimulaci dermorolery, dermopeny, fotonovou terapii, galvanizaci...). Ovládáme speciální masážní techniky a detoxikační rituály vlasové části hlavy, čímž urychlujeme cestu k cíli. 

Léčebné procedury jsou Vám individuálně šité na míru, takže jsou velmi účinné, zdravotně prospěšné a relaxačně příjemné. Nechte se unášet omamnou vůní bylin a esenciálních olejů. Budete se cítit jako v ráji :))).

VE SVÉ PRÁCI VYUŽÍVÁME NOVODOBÉ SMĚRY PŘÍRODNÍ KOSMETOLOGIE a  TRICHOLOGIE


                                          


cena za 1 hodinu:

1 400 Kč

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.