Vítám Vás


Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost :-)). O to více si Vážím toho, že jsme svými výsledky práce získali také důvěru České televize a mohu tak přispívat proměnami image a poradnou stylu k rozšíření obzorů nejen našim klientům ve studiu... ale také na dálku, televizním divákům.


Vaše vizážistka, stylistka,
kadeřnice, tricholožka a poradkyně natur péče

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

ZÁKLAD = nový účes s poradnou

Proměna již od 5 990,-Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna 6 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna 9 990,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna 14 990,- Kč ...více zde

IDEÁLNÍ MAKE-UP


IDEÁLNÍ MAKE-UP

Jste zvědavá, jak dokonale může vypadat Vaše tvář nalíčená profesionálem na ženskou krásu ? Zkušený vizážista dokáže divy. Pár tahy štětce zdůrazní hezké rysy Vaší tváře.

Chcete zamaskovat chybičky, které se na Vás příroda dopustila? Tak tedy vítejte ve světě kouzel a čar. Nemusíte mít obavy, že na Vás budeme vrstvit přehršel kýčovitých barev a tuny dermakolu. Vizážistická práce je citlivá hra ze světly a stíny, zohledňuje stylovost nositelky.

Jedná se o profesionální modeláž tváře. Necháme Vás nahlédnou pod pokličku fíglů maskérů a vizážistů. Také Vy si můžete připadat jako celebrita. Přímo před zrcadlem se během několika minut proměníte v star. Celý postup líčení budete mít od nás zakreslen v podrobném návodu. Pro každou klientku je připraven individuálně, ručně, na míru. Stačí jej zavěsit na pár dnů nad zrcadlo, pořídit si vhodná "zkrášlovadla" a výsledek na sebe nenechá čekat! Rozhodně uspokojíme náročné klientky i přírodní typy, které se bojí nepřirozeného vzhledu.

Pracujeme výhradně s bio-minerálními líčidly značky LILY LOLO. Jedná se produkty, které nejen zkrášlují, ale také ochraňují, zklidňují a léčí pleť.

1,5 hodiny

2 600 Kč

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.