Vítám Vás


Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost :-)). O to více si Vážím toho, že jsme svými výsledky práce získali také důvěru České televize a mohu tak přispívat proměnami image a poradnou stylu k rozšíření obzorů nejen našim klientům ve studiu... ale také na dálku, televizním divákům.


Vaše vizážistka, stylistka,
kadeřnice, tricholožka a poradkyně natur péče

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = nový účes

Proměna již od 2 990,- Kč...více zde

ZÁKLAD = nový účes s poradnou

Proměna již od 4 990,-Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna již od 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna již od 8 990,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna již od 13 990,- Kč ...více zde

NOVÝ ÚČES


NOVÝ ÚČES

 Charisma tváři  dodává  perfektní, s citem zvolený účes, který obličeji  lichotí stejně , jako originálnímu obrazu lichotí skvěle zvolený rám. 

Váš NOVÝ ÚČES ztvární od návrhu až po realizaci známá televizní vizážistka, stylistka, kadeřnice a tricholožka Hana Mária Matysová.

Cílem této služby je  navrhnout Vám... a poté zrealizovat, tu nejslušivější variantu, jednoduše upravitelného účesu. Co předchází samotné realizaci? Precizní poradna kadeřníka/ vlasového designéra. Při výběru těch  "nej" účesů, se hair designer zaměří na kvalitu Vašich vlasů, jejich strukturu, množství, délku, stupeň poškození a vlasové víry/ "vlky" ve vlasech. Zhodnotí, v jakém stavu je Vaše pokožka hlavy, jak fungují mazové žlázy ve vlasech, posoudí  Váš celkový barevný pigment, rysy Vaší tváře, tvar hlavy zepředu - zezadu- z profilu, zhodnotí, jak dalece je posunutá vlasová kontura na čele, kolem uší a na krku... posoudí linii a délku krku, Vaši celkové tělesné proporce v porovnání s velikostí hlavy... V neposlední řadě zohlední Váš věk, styl oblékání, Váš naturel,  životní styl, Vaše koníčky a pracovní pozici.... 

Celá tato analýza spolu se znalostí současných módních trendů a přehledem o vývoji designu na celou "pětiletku", vyústí v samotné návrhy ideálních verzí Vám lichotících účesů, a to v různých délkách. Designér Vás neošidí o verze krátkých, polodlouhých ani dlouhých vlasů. Budete mít po léta z čeho čerpat inspiraci. Z poradenské části si odnesete ne jeden, ale hned víc než desítku skvělých střihů Vašich vlasů. Pochopitelně, nejedná se o žádnou fikci! Všechny návrhy jsou z Vašich vlasů v praxi  skutečně zrealizovatelné. Tyto střihy Vám představí, vysvětlí, které z nich vyžadují jakou úpravu, jakou obnáší frekvenci pravidelných kadeřnických zásahů...a vylučovací metodou tak společně dojdete k rozhodnutí, která z možností je pro Vás osobně v současné době ta ideální. 

Jakmile je jasné, co na hlavě "střihnete", vlasový designer ještě navrhne barevné možnosti Vašich vlasů. Tyto návrhy vycházejí z jeho vytříbeného barvocitu , ze znalosti barevné  analýzy, z dokonalého ovládání všech existujících barvících technik  ...a také jeho odborného odhadu míry narušení Vašich vlasů .  Pokud zjistí, že jsou Vaše vlasy  velmi narušeny extrémním množství  intenzivních chemických zásahů, nebo dlouhodobou nadměrnou tepelnou úpravou , navrhne Vám jen neškodné , jemné oživení barvy, zato se  zaměří na skvělý střih a luxusní hloubkovou ozdravnou přístrojovou regeneraci  vlasů.

 V závěru Vám předvede jak lze "NOVÝ ÚČES" jednoduše stylizovat a dozvíte se, jak o své vlasy  správně pečovat,  aby byly vlasy krásně zdravé a lesklé. Budete-li potřebovat skvělé...a přitom cenově dostupné vlasové  profi bio-produkty, stačí se zmínit.  Pro dokonalý vzhled Vašeho "NOVÉHO ÚČESU", Vám na přání rádi připravíme balíček výborných profesionálních "pokladů".

POKUD VÁS TRÁPÍ ZNIČENÉ, NADMĚRNĚ PADAJÍCÍ VLASY, nebo máte problémy s vlasovou pokožkou, rádi Vám pomůžeme. Zabýváme se také oborem TRICHOLOGIE -  TZN. ODBORNÝM PŘÍSTROJOVÝM VYŠETŘENÍM  VLASŮ A NÁSLEDNÝM NÁVRHEM  LÉČBY VLASŮ A VLASOVÉ POKOŽKY. 

Více k této službě naleznete na : Nabídka služeb/ Natur léčba vlasů/ Poradna zdravých vlasů- TRICHOLOGIE

 

                                                                                3,5 - 6 hodin

4 900 až 8 400 Kč

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.