Vítám Vás


Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost :-)). O to více si Vážím toho, že jsme svými výsledky práce získali také důvěru České televize a mohu tak přispívat proměnami image a poradnou stylu k rozšíření obzorů nejen našim klientům ve studiu... ale také na dálku, televizním divákům.


Vaše vizážistka, stylistka,
kadeřnice, tricholožka a poradkyně natur péče

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

ZÁKLAD = nový účes s poradnou

Proměna již od 5 990,-Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna 6 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna 9 990,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna 14 990,- Kč ...více zde

KOREKCE POSTAVY ODĚVEM


KOREKCE POSTAVY ODĚVEM

Trápí Vás nějaký ten tělesný nedostatek? Přáli byste si, aby Vaše tělo vypadalo jinak? Zlobíte se na matku přírodu, vyzkoušeli jste diety a posilovny? Nemáte už sílu bojovat proti genům?

Poradíme Vám dokonale fungující finty stylistů, módních návrhářů, vizážistů a hvězd show byznysu. Pokud rady zrealizujete, budete vypadat nejméně o 2 konfekční čísla štíhlejší. Díky super kamufláži získají Vaše křivky svůdnější tvary, aniž by jste se mučili nebo zhubli jediné kilo. Ať už Vám vadí velikost Vašich prsou, bříško, rozměr kyprých boků, zadečku, délka Vašich nohou, obvod Vašich stehen, pokleslá ramena, macaté paže, celkový rozměr Vašeho těla nebo Vaše výška, najednou zjistíte, že nic není pro korekci problém!

Cílem této služby je naučit klienty perfektně se oblékat a ovládat tělo tvarující stylistycké finty. Není důvod neustále říkat "až zhubnu, až pořádně zpevním svaly, až odstraním celulitidu, tak potom …" Právě klienti, kteří se stresují svou hmotností, s nadšením zjistí, že se svým současným, nezměněným tělem mohou dělat opravdové divy a mohou působit sexy, přitažlivě, smyslně, zkrátka obdivuhodně! Podrobně a přitom zábavnou, nezapomenutelnou formou vysvětlujeme, co je nutné udělat proto, aby jste kupovali a oblékali jen super slušivé, Vašemu tělu maximálně lichotící hadříky.

3,5 hodiny

4 900 Kč

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.