Vítám Vás


Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost :-)). O to více si Vážím toho, že jsme svými výsledky práce získali také důvěru České televize a mohu tak přispívat proměnami image a poradnou stylu k rozšíření obzorů nejen našim klientům ve studiu... ale také na dálku, televizním divákům.


Vaše vizážistka, stylistka,
kadeřnice, tricholožka a poradkyně natur péče

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = nový účes

Proměna již od 2 990,- Kč...více zde

ZÁKLAD = nový účes s poradnou

Proměna již od 4 990,-Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna již od 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna již od 8 990,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna již od 13 990,- Kč ...více zde

TOP MANAGER - MEN PROMĚNA IMAGE + ODĚVNÍ PROJEKT NA MÍRU


TOP MANAGER - MEN PROMĚNA IMAGE + ODĚVNÍ PROJEKT NA MÍRU

Na přání našich klientů , kteří se nacházejí v náročných vedoucích pozicích vznikl tento ucelený soubor služeb. 
Jsme si vědomi toho, že na úspěšné muže jsou kladeny velmi vysoké reprezentativní nárok. Proto, na míru potřeb vyššího  managementu  sestavila zkušená, televizní image kouč, stylista  a vizážista Hana Mária Matysová tento projekt.   
Pod jejíma rukama projdete  nejen kompletní proměnou image ...ale díky stylistice šatníku, který Vám na projektuje přesně  na míru, se zrodí Váš nový, svěží  elegantní a neodolatelně charismatický  styl.
Uděláme pro Vás maximum! Jsme si totiž dobře vědomi síly 1. dojmu. Víme, že dobrý obal prodává. Víme, že si zasloužíte vypadat a cítit se skvěle. 

balík služeb TOP MANAGER má 3 etapy : 

V 1.části Vás čeká MEN proměna image  + repre-foto/ 

od poradny přes kompletní realizaci nového účesu,   trichologii- vyšetření a léčbu vlasů, dermo-kosmetickou regenerační men péči o pleť a ruce...až po foto styling a  Vaše portrétové repre-foto.  

V 2. části  pro Vás  otvíráme STYLISTICKOU PORADNU na míru

Poradenská  témata  jsou těchto okruhů :  Formální byznys stylistika oděvu a vzájemných kombinací pro různé pracovní a společenské příležitosti,  neformální/volnočasová stylistika, psychologie image, korekce postavy oděvem a doplňky, analýza osobního barevného typu/ vč. vyhotovení  osobní palety Vašich barev a inspiračního manuálu jejich kombinací...,Dozvíte se nepřeberné množství cenných informací , žádné univerzální knižní rady, ale skvělé , profesionální image fígle a finty směřující přímo na Vás. Nechybí ani poradna skvěle padnoucích doplňků, obrouček brýlí, typy pro vázání kravat, šátků a šál, využití módy a sezónních trendů  - s přehledem na 3 sezóny předem....poradíme Vám také rádi, jaké kvalitní oděvní značky vyrábějí modely odpovídající Vašemu pracovnímu postavení , osobnímu stylu a typu postavy...  

V 3. části se Váš osobní stylista/ image kouč, pro Vás  tvoří ODĚVNÍ PROJEKT NA MÍRU, který je dokonale přizpůsoben Vašim individuálním potřebám...Sloužit Vám bude v tištěné i elektronické podobě, jako Váš  každodenní rádce. Tak dokonalý produkt, jste ve své ruce ještě nedrželi.  Bereme ohled na Vaše postavení, pracovní zařazení, velikost firmy, specifikaci oboru v němž se pohybujete... Dokonale se orientujete v problematice oděvního protokolu. Zaručeně Vám podáme ty nej, nej informace. Dělá nám radost, když také my můžeme malým dílem přispět k Vašemu úspěšnému kariérnímu růstu.

14 hodin (do 2-3 dnů)

19 600 Kč

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.