Vítám Vás


Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost :-)). O to více si Vážím toho, že jsme svými výsledky práce získali také důvěru České televize a mohu tak přispívat proměnami image a poradnou stylu k rozšíření obzorů nejen našim klientům ve studiu... ale také na dálku, televizním divákům.


Vaše vizážistka, stylistka,
kadeřnice, tricholožka a poradkyně natur péče

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = nový účes

Proměna již od 2 990,- Kč...více zde

ZÁKLAD = nový účes s poradnou

Proměna již od 4 990,-Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna již od 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna již od 8 990,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna již od 13 990,- Kč ...více zde

SEMINÁŘE a IMAGE SHOW pro veřejnost


SEMINÁŘE a IMAGE SHOW pro veřejnost

Na míru Vám rádi připravíme skvělý seminář...či image show na libovolné téma :

PROMĚNY IMAGE - individuální návrhy a rady pro perfektní změnu vzhledu STYL ODÍVÁNÍ a BAREVNÁ TYPOLOGIE aneb, jak najít ten pravý osobitý styl KOREKCE POSTAVY ODĚVEM A DOPLŇKY aneb, optická iluze dokonalých křivek IDEÁLNÍ MAKE-UP / rychlé profi techniky vizážistů ...a vše o natur péči o pleť PORADNA ÚČESU - TRENDY, BARVA, STŘIH, STYLING dle stylu, tvaru hlavy...  ZDRAVÉ VLASY - TRICHOLOGICKÁ PORADNA vč. vyšetření vlasů tricho-kamerou VŠE O DETOXIKACI - PRO ZDRAVÉ VLASY, POKOŽKU...aneb... dobijte si baterky

Výhodná kolektivní image akce s populární televizní vizážistkou, stylistkou, kadeřnicí a tricholožkou Hanou Márií Matysovou.  
Pokud Vás zajímá, jak skvěle můžete vypadat, jak vidí Vaši ideální proměnu uznávaná  image profesionálka, chcete obdržet přímo pro sebe na míru skvělé rady,  perfektní typy, konkrétní návrhy... nebo manuál, jak step by step  postupovat k vysněnému cíli ... tak neváhejte.  
Tato výhodná nabídka  je určena pro malé ženské kolektivy .... Takže, pokud  máte 3 - 5....( či více ) kamarádek či kolegyň, které jsou také zvědavé, co přesně mohou udělat pro svou charismatickou vizáž ..... je právě tato atraktivní akce pro Vás jako stvořená  :-)).
...a navíc, fantastické je, že výrazně ušetříte, jelikož  individuální poradna, na stejná témata, je mnohanásobně dražší ( viz. PROMĚNY IMAGA od A do Z ).   
Takže, jakmile se ve skupince dohodnete,  oč přesně máte zájem, zavolejte nám, nebo napište e-mail  ......Pokud chcete,... můžete si u nás sjednat i krátkou "obchodní" schůzku, na níž vše domluvíme... Ani víkendové akce, či státní svátky  pro nás nejsou žádný problém. 
Dohodněte se mezi sebou, jak si představujete délku trvání image akce, nastiňte Vaši tématickou představu ... a zbytek již bude na nás.
Rádi Vám,  za výhodnou kolektivní cenu, připravíme skvělý poradenský seminář nebo zábavnou image show, z které budete moci čerpat inspirace po celý život.
Přejeme krásné dny a těšíme se na viděnou s Vámi :-)).

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.