Vítám Vás


Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost :-)). O to více si Vážím toho, že jsme svými výsledky práce získali také důvěru České televize a mohu tak přispívat proměnami image a poradnou stylu k rozšíření obzorů nejen našim klientům ve studiu... ale také na dálku, televizním divákům.


Vaše vizážistka, stylistka,
kadeřnice, tricholožka a poradkyně natur péče

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

EXPRES PROMĚNA = nový účes

Proměna již od 2 990,- Kč...více zde

ZÁKLAD = nový účes s poradnou

Proměna již od 4 990,-Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna již od 5 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna již od 8 990,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna již od 13 990,- Kč ...více zde

PŘÍRODNÍ MANIKÚRA S REGENERACÍ NEHTŮ P-SHINE


PŘÍRODNÍ MANIKÚRA S REGENERACÍ NEHTŮ P-SHINE

P-Shine je zaměřená na speciální péči o přírodní nehty. Přednosti přípravku jsou v dlouhodobém účinku a nenáročném udržování  stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu. Zvyšuje pevnost nehtu, jejich pružnost, metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. Působí i jako prevence proti lámání a třepení  nehtu. P-Shine také doporučujeme jako nejúčinnější metodu při léčení oslabených přírodních nehtů po nehtové modeláži.

Sada obsahuje komponenty vyrobené z čistých přírodních látek. Neobsahuje žádná organická rozpouštědla, barviva ani parfémy. Nachází se v něm esenciální lipidy, které napomáhají k udržení přirozené vlhkosti nehtu. Na povrchu nehtu vznikne tzv.glazura, která má nejen estetický efekt, ale zároveň zabraňuje odplavování přirozených lipidů = zabraňuje vysušování nehtu. Kořen nehtu má v tomto případě schopnost bez problému produkovat kvalitní keranocity, takže se celkový stav přírodního nehtu postupně zlepšuje. 

Tento ochranný film vydrží na povrchu nehtu až 3-4 týdny a po celou dobu jej chrání před chemií, jako jsou mycí prostředky, laky, odlakovače.


Délka práce a množství absorbované křemičité pasty a včelího pylu závisí na suchosti nehtu. Nehet, který je nasycen "dobrotami" je po správném vleštění lesklý na celém povrchu.  Po této kúře následuje malá mikromasáž vonným regeneračním - čistě přírodním olejem.Vychutnejte si pohodu a relaxaci za zvuku relaxační hudby, svíček a aromaterapie. Nabízíme také širokou škálu ayurvédských čajů, či kávy.
60 minut

1 400 Kč

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.