Vítám Vás


Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost :-)). O to více si Vážím toho, že jsme svými výsledky práce získali také důvěru České televize a mohu tak přispívat proměnami image a poradnou stylu k rozšíření obzorů nejen našim klientům ve studiu... ale také na dálku, televizním divákům.


Vaše vizážistka, stylistka,
kadeřnice, tricholožka a poradkyně natur péče

Hana Mária Matysová     Více zde

Top
nabídky

ZÁKLAD = nový účes s poradnou

Proměna již od 5 990,-Kč...více zde

KLASIK = půldenní proměna image

Proměna 6 990,- Kč ...více zde

KOMFORT =celodenní proměna image

Proměna 9 990,- Kč ...více zde

EXKLUZIV = luxusní 1,5 denní proměna

Proměna 14 990,- Kč ...více zde


„ Práci na nové vizáži a tvorbě osobního stylu doslova miluji.  V oblasti profesionálního image poradenství se pohybuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Naopak :-)). Je to můj velký koníček a radost.
Velmi si vážím toho, že výsledky našich proměn image oslovily také Českou televize a mohu tak, již několik let, díky  televizní obrazovce divákům část svých vědomostí z kreativní oblasti image předávat.   
Neumím ani popsat, ten fantastický pocit, který zažívám při práci v našem studiu, když vidím, jak se  v průběhu  proměny klient "klube", jak mu  vzrůstá zdravé sebevědomí,  začínají mu zářit jiskřičky v očích... a je na něm  jasně vidět, že se cítí  ve své kůži. 
Zkrátka, baví mne učit lidi, jak těžit z vlastní přirozenosti . Ráda  podporuji  individuální přitažlivost. Chci, aby naši klienti měli sami sebe rádi, cítili,, že jim to sluší, prostě, aby uměli patřičně prodat to, čím je příroda obdařila. 
Vystihnout dobře styl pro mne znamená především nalézt harmonické souznění mezi duševními vlastnostmi a vizuální schránkou člověka. 
Každý je pro mne vzácný, neopakovatelný originál, osobnost... a takto s našimi klienty také zacházím . 
Lidé se často trápí svými nedokonalostmi,  aniž by využili správně svých předností. Těch má přitom každý z nás na sobě bezpočet :-)). Bohužel, málo kdo je vidí a ví, jak s nimi správně naložit. Pokud člověk pochopí jak na to, má vyhráno... a to je to, co lidem předvádím krok za krokem přímo v praxi,  před zrcadlem. ... a co také s nadšením učím zájemce na našich  image seminářích. 
Největší odměnou mi je, když se náš klient, díky proměně image, tzv. "najde", cítí se atraktivnější, duševně uvolněný, vychutnává si plnými doušky své vylepšené Já... zkrátka, je na něm jasně vidět, že je sám se sebou spokojený a má se rád . 
Kompletní proměna image je pro zákazníka dobrodružnou cestou za sebepoznáním.  Každý si může vybrat, co jej zajímá. Okruh mých image služeb je velmi pestrý - od  teoretické poradny na libovolné téma vizáže a stylu, přes služby v praxi jakými jsou:  změna účesu, výuka perfektního a přitom přirozeného líčení, barevná typologie s osobními vzorkovnicemi,  stylistika šatníku dle osobnosti, korekce postavy oděvem a doplňky, asistenční nákupy s klienty ... až po kompletní look na profi portrétové fotky a různé společenské události ... 
Neoddělitelnou částí proměn image je dermo-kosmetická péče, při níž  po odborném posouzení stavu pleti, dle jejich specifických potřeb, sestavím každému na míru originální ošetření. Pracuji výhradně s účinnými přírodními bioaktivními složkami bez chemických dráždidel. 
Vede mne k tomu fakt, že jsem se sama narodila jako atopik a tak vybírám i pro mé klienty výhradně zdraví prospěšné produkty. Ráda propojuji přírodní složky jak s precizním manuálním ošetřením, tak  s pokrokovými dermo-kosmetickými a mediciálními přístroji. Díky nim působí zvolené prospěšné přírodní složky ještě účinněji. Diagnostikou pleti a samotným ošetřením to nekončí. Také trpělivým dermo-poradenstvím vedu své klienty bezpečně a jistě k hezčí, svěží ,vitální pleti... i k zdravé pokožce celého těla. 
Ve finále nemohu opomenou mou milovanou trichologii-poradnu zdravých vlasů,  při níž se nadstandartně věnuji klientovu "trápení" od manuálního a přístrojového vyšetření vlasů, přes odbornou diagnostiku až po poradenství  domácí ozdravné péče, návrh ideální "vlasoléčby", dle potřeby a přání také dočasné alternativní estetické "korekci" problému... až po poskytování průběžné odborné hair péče spojené s bio-kadeřnickou úpravou vlasů, vitalizací pokožky a vlasových folikul , kontrolou a odbornou konzultací. 

Tak, to je ve zkratce vše, čím mohu přispět také k Vaší spokojenosti a "radosti ze života" :-)).

Pokud se rozhodnete odměnit se u nás,
bude mi velkým potěšením, stát s i Vám průvodkyní na cestě za vlastním charismatickým stylem a zdravou krásou.

Vaše vizážistka, stylistka, kouč image,
kadeřnice, tricholožka a dermo-kosmetička 

Hana Mária Matysová

Těšíme se
na Vás

Práci na nové vizáži a osobním stylu doslova miluji. V oboru image poradenství pracuji od roku 1993 a stále jsem se jí nenabažila. Je to můj velký koníček a radost

Spojte se
s námi

+420 603 822 995
studio.vizaz@volny.cz


30. dubna 6, 702 00 Ostrava 1
IČ: 25111825, DIČ: CZ25111825

www.svetpromen.cz © 2013 SVĚT PROMĚN s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Design KAVIK DESIGN.